День відритих дверей 2021 (відеоверсія)

День відкритих дверей (відеоверсія)

Шановні абітурієнти та батькі пропонуємо вашій увазі відеоверсію дня відкритих дверей в Миколаївському базовому медичному фаховому коледжі. Питання можете залишати на офіційні сторінці у фейсбук.

26 комментариев к “День відритих дверей 2021 (відеоверсія)”

 1. Так, ви дійсно можете складати або ЗНО або вступний іспит на Ваш власний розсуд

 2. Доброго дня,що потрібно для вступу на держ.замовлення за спеціальність «Фармація»на базі середньої освіти.

  1. Якщо мені не вистачає 1 балу до 150 то я зможу поступити на бюджет? Якщо ні, то можна перездати в медколеджі тільки біологію?

   1. Мінімальна кількість балів, з якими вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів. За власним бажанням, Ви можете скласти вступне випробування лише з біології.

 3. Доброго дня. Абітурієнти вступні іспити будуть проходити на базі коледжу із дотриманням санітарних норм та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 4. Добрый день. Какой минимальный бал для поступления на бюджет? после 11 класса с результатами ЗНО

  1. Доброго дня. Для подання заяви достатньо мати сертифікат ЗНО з результатом 100 балів

   1. Доброго дня!
    Я хочу поступити в ваш медичний коледж після дев’ятого класу , на спеціальність зубний технік. Хотіла б запитати який треба мати бал атестату, щоб була більша можливість потрапити на бюджет? 

    1. Середній бал атестату враховується в конкурсний бал. Його значекння може бути в межах від 1 до 12, який переводиться у 200-бальну систему. Чим більший середній бал — тим краще.

 5. Здравствуйте, хочу в 2020 году поступить в ваш колледж на специальность медсестры. Но перед этим, я закончила 9 классов школы и учусь на 2 курсе фахового педагогического колледжа, и хочу после сдачи ЗНО поступить в медицинский колледж на 3 курс, какие нужны документы для поступления и обязательно ли иметь аттестат за 11 классов.

  1. У Вашому випадку вступ можливий на 1 курс на базі 11 класу (тоді наявність атестату є обовязковою), або після 9 класу (з атестатом за 9 класів) також на перший курс. Більш детально ознайомитись з переліком документів ви можете за посиланням.

  1. Нажаль, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією заборонено проведення масових заходів, тому День відкритих дверей буде представлено у відеоверсії

 6. Добрый вечер. Учат ли у вас после 11 класса на фельдшера, если да , то какие предметы нужно сдавать и сколько лет учится?

  1. Ні, підготогвка фахівців даної освітньо-професійної програми відбувається тільки на базі 9 класів. Але вступники після 11 класів мають можливість вступати на спеціальності, за якими оголошено набір після 9 класів. Але в такому випадку навчання можливе лише на комерційній основі.

 7. Здравствуйте.
  Закончила МБМК по специальности сестринское дело в 2016 году, потом поступила в ОНМЕДУ фарм. фак но в конце 4го курса не сдала КРОК и забрала документы.
  Скажите пожалуйста могу ли я поступить на бакалавриат в колледж на основе диплома МБМК младшего специалиста?

  1. Так, ви можете приймати участь у конкурсному відборі за спеціальністю «Сестринська справа» для здобуття ступеня бакалавра медичного спрямування зі скороченим строком навчання

 8. Добрий день, чи наявні у вашому коледжі якісь курси для абітурієнтів?

  1. Підготовчі курси з загальноосвітніх предметів відсутні. Будуть лише проводитись консультативні заняття до творчого конкурсу з «Ліплення та різьблення», для абітурієнтів на ОПП Стоматологія ортопедична

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *