Бібліотека

Бібліотека

Бібліотека сьогодні –  це сучасний  науковий, навчальний, інформаційний та культурно-просвітницький підрозділ  коледжу, який відіграє важливу роль в процесі  професійної підготовки студентів.

Основними напрямками роботи бібліотеки є: підтримка навчального процесу,  своєчасне надання інформації усім категоріям користувачів шляхом запровадження інноваційних форм і методів роботи; впровадження нових комп’ютерних технологій; активізація виховної роботи серед студентської молоді.

Обслуговування користувачів проводиться на абонементі і в читальному залі. До послуг користувачів   — алфавітний та систематичний каталоги, систематична картотека статей, в яких відображений фонд бібліотеки коледжу. Діє мережа Wi-Fi.

Фонд бібліотеки багатогалузевий. Більша частина літератури це –  медичні підручники, посібники та інша навчальна література,сучасні періодичні видання.

Користувачі  мають  можливість якісно підготуватись до занять , завантажувати матеріали в електронному варіанті ,тому процес навчання стає комфортним та приємним.

Життя бібліотеки коледжу насичене і цікаве: проводяться театралізовані літературні заходи ,інформаційні проекти,експонуються тематичні   та віртуальні книжкові виставки,бібліотека здійснює інформаційне, мультимедійне забезпечення  предметних декад  відкритих уроків,виховних заходів.

Приходьте до нас і будьте в курсі всіх новин!