День відритих дверей 2021 (відеоверсія)

День відкритих дверей (відеоверсія)

Шановні абітурієнти та батькі пропонуємо вашій увазі відеоверсію дня відкритих дверей в Миколаївському базовому медичному фаховому коледжі. Питання можете залишати на офіційні сторінці у фейсбук.

51 комментарий для “День відритих дверей 2021 (відеоверсія)”

 1. Доброго дня,що потрібно для вступу на держ.замовлення за спеціальність «Фармація»на базі середньої освіти.

  1. Якщо мені не вистачає 1 балу до 150 то я зможу поступити на бюджет? Якщо ні, то можна перездати в медколеджі тільки біологію?

   1. Мінімальна кількість балів, з якими вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів. За власним бажанням, Ви можете скласти вступне випробування лише з біології.

 2. Доброго дня. Абітурієнти вступні іспити будуть проходити на базі коледжу із дотриманням санітарних норм та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 3. Добрый день. Какой минимальный бал для поступления на бюджет? после 11 класса с результатами ЗНО

  1. Доброго дня. Для подання заяви достатньо мати сертифікат ЗНО з результатом 100 балів

   1. Доброго дня!
    Я хочу поступити в ваш медичний коледж після дев’ятого класу , на спеціальність зубний технік. Хотіла б запитати який треба мати бал атестату, щоб була більша можливість потрапити на бюджет? 

    1. Середній бал атестату враховується в конкурсний бал. Його значекння може бути в межах від 1 до 12, який переводиться у 200-бальну систему. Чим більший середній бал — тим краще.

 4. Здравствуйте, хочу в 2020 году поступить в ваш колледж на специальность медсестры. Но перед этим, я закончила 9 классов школы и учусь на 2 курсе фахового педагогического колледжа, и хочу после сдачи ЗНО поступить в медицинский колледж на 3 курс, какие нужны документы для поступления и обязательно ли иметь аттестат за 11 классов.

  1. У Вашому випадку вступ можливий на 1 курс на базі 11 класу (тоді наявність атестату є обовязковою), або після 9 класу (з атестатом за 9 класів) також на перший курс. Більш детально ознайомитись з переліком документів ви можете за посиланням.

  1. Нажаль, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією заборонено проведення масових заходів, тому День відкритих дверей буде представлено у відеоверсії

 5. Добрый вечер. Учат ли у вас после 11 класса на фельдшера, если да , то какие предметы нужно сдавать и сколько лет учится?

  1. Ні, підготогвка фахівців даної освітньо-професійної програми відбувається тільки на базі 9 класів. Але вступники після 11 класів мають можливість вступати на спеціальності, за якими оголошено набір після 9 класів. Але в такому випадку навчання можливе лише на комерційній основі.

 6. Здравствуйте.
  Закончила МБМК по специальности сестринское дело в 2016 году, потом поступила в ОНМЕДУ фарм. фак но в конце 4го курса не сдала КРОК и забрала документы.
  Скажите пожалуйста могу ли я поступить на бакалавриат в колледж на основе диплома МБМК младшего специалиста?

  1. Так, ви можете приймати участь у конкурсному відборі за спеціальністю «Сестринська справа» для здобуття ступеня бакалавра медичного спрямування зі скороченим строком навчання

 7. Добрий день, чи наявні у вашому коледжі якісь курси для абітурієнтів?

  1. Підготовчі курси з загальноосвітніх предметів відсутні. Будуть лише проводитись консультативні заняття до творчого конкурсу з «Ліплення та різьблення», для абітурієнтів на ОПП Стоматологія ортопедична

   1. Коли будуть проводитися консультативні заняття до творчого конкурсу з «Ліплення та різьблення», для абітурієнтів на ОПП Стоматологія ортопедична? До кого звертатися?

    1. Звертайтеся в приймальну комісію коледжу. Консультативні курси починаються з 5 липня.

 8. Добрый день. Сын в 2015 г. окончил колледж по специальности «санитарный фельдшер». Скажите пожалуйста, при поступлении в Ваше учебное заведение на другую специальность (фельдшер или акушерское дело) возможно ли сразу поступить на 2 курс и при каких условиях?

  1. Навчання буде проводитись з першого курсу. Дисципліни, які ви вивчали можуть бути перезараховані, але ці всі питання вирішує навчальна частина в індивідуальному порядку

 9. Здравствуйте , а что если я уже училась в колледже,
  но хочу поступать к вам на контракт после 9 го класса? Возможно так? И когда нужно подавать документы ?

  1. Так, Ви маєте право вступати. Прийом документів для вступників після 9 класів починається 29 червня і завершується 13 липня.

 10. Здравствуйте! Подскажите пожалуйста когда нужно прийти для подачи документов на вступление? И консультации с лепки когда будут проводиться?

  1. Прийом документів для вступників після 9 класів починається 29 червня і завершується 13 липня. Консультативі курси з ліплення та різьблення починаються з 5 липня.

 11. Здравствуйте,смогу ли я поступить на зубного техника после 11 класса?Если да то что мне для этого нужно

  1. В даному випадку діють правила, як для вступників після 9 класів. Той же пакет документів і тіж строки. Єдине, що навчання для Вас буде на комерційній основі.

 12. Скажите пожалуйста обучают ли фармацевтов делать инъекции?
  И до 29 июня можно подать документы?

  1. Ні, фармацевтів не навчають медичним маніпуляціям. Прийом документів на базі 9 класів розпочинається 29 червня, на базі 11 класів — 14 липня

 13. Добрий вечір, я не зрозуміла пункт: «У разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25 відсотків».
  Якщо вступаєш через вступні іспити, то яку отримав оцінку, таку й маєш. А якщо замість вступних іспитів подаєш сертифікати ЗНО, то бал підвищується на 25%, так чи що? Наприклад в мене два сертифіката ЗНО і до кожного додається 25%?

  1. Якщо Ви вступаєте за результатами ЗНО, їх бал підвищується на 25%. Тобто, якщо у Вас бал сертифікату з предмету становить 130, то його значення для участі у конкурсті складатиме 162,5

 14. Доброго дня. Яка мінімальна кількість балів вступних іспитів аби потрапити на бюджет?

  1. Бал формують вступники своїми результатами ЗНО. Мінімальний бал з яким можна приймати участь у конкурсі з кожного предмету скаладає — 100 балів.

 15. Подскажите пожалуйста почему до сих пор на сайте ,,Вступив,, нет результатов тестов за 15 число????

 16. Здраствуйте, как можно свами связаться, чтобы сообщить об ошибке в электроном кабинете? Я пыталась звонить вам на номер (0512) 555 002, но вы не берёте трубку.

 17. Добрый день , какой нужен по цвету халат на 223 Медсестра , Акушерское отделения .

 18. Подскажите, пожалуйста, студент, окончивший факультет стоматолога-ортопеда, получает диплом младшего бакалавра? Спасибо

 19. Здравствуйте, когда будет день открытых дверей в 2022 году? Сколько балов в атестате нужно чтобы поступить на бюджет после 9-го класса? И скажите, пожалуйста, если допустим я хочу стать детским кардиологом, нужно поступать на лечебное дело? Спасибо

  1. Добрий день. Щодо дня відкритих дверей, слідкуйте за новинами на нашому офіційному сайті та сторінці у facebook. Щодо кількості балів в атестаті: на це питання складно відповісти, оскільки загальний бал для участі у конкурсі складається із вступних іспитів + середній бал атестату. Стосовно вибору подальшої вашої професії, Вам необхідно визначатись самостійно, якщо Ви плануєте навчатись за рахунок коштів державного бюджету, то вступ до медичного університету відбуватиметься за результатами ЗНО і зарахування на перший курс. Якщо ж на комерційну основу, то тут Вам необхідно ознайомитись з Правилами прийому відповідних навчальних закладів, оскільки можуть бути варіанти зарахування на 2 або 3 курс

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.