Відділення післядипломної освіти

Відділення післядипломної освіти фахівців з медичною та фармацевтичною освітою

У Миколаївському регіоні з метою надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших спеціалістів з медичною та фармацевтичною освітою, бакалаврів медицини та підготовки кадрів масової кваліфікації існували обласні постійно діючи курси, створені на підставі наказу Міністерства охорони здоров’я України № 198 від 07.09.1993р. Вони забезпечували  післядипломну освіту для фахівців  лікувально – профілактичних, санітарно – епідеміологічних, фармацевтичних установ регіону.

З 04.01.2011 року на базі Миколаївського базового медичного коледжу створено відділення післядипломної освіти  для лікувально – профілактичних, санітарно – епідеміологічних, фармацевтичних установ обсягом 2300 осіб на рік.

Основним   завданням відділення післядипломної освіти  є  безперервний професійний розвиток фахівців з фаховою передвищою, початковим рівнем та першим (бакалаврським) рівнем вищої медичної і фармацевтичної освіти та магістрів з медсестринства, згідно наказу МОЗ України № 2016 від 10.01. 2023р.:

  • спеціалізація  — профільна спеціалізована підготовка з метою набуття особою здатності виконувати завдання та обов’язки, що мають особливості в межах спеціальності;
  • тематичне удосконалення – набуття нових та/або вдосконалення раніше набутих компетентностей фахівців з медичною  та фармацевтичною освітою у межах професійною діяльності.

Форма проведення занять – з відривом від виробництва, очно – заочна.

Завідувач відділенням післядипломної освіти – Лариса НІКІТІНА.

Електронна адреса:  pislyadyplomna_osvita_mbmk@ukr.net

Телефон 0512 55 49 72